Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się dzieje z Januszem Palikotem?

Utworzony przez Dromek, 5 maja 2010 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Panie Januszu jest Pan wspaniały , tak trzymać , dobrze że nie jest Pan taki jak inni - tyłowłaz i koniunkturalista
Jak to swój do swego ciągnie..... Nawet oszołom ma swoich popleczników... Dziwić się ,że mamy , to co mamy ???? Palikot, jakby miał chociaż odrobinę honoru i ambicji już dawno zrezygnowałby z pełnionej funkcji posła Lubelszczyzny , bo to ogromna ujma dla naszego miasta. Mądry człowiek tak by postąpił , ale ten..... prostak tego nie pojmuje. Cyt,, Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być " - prawda Palikot i spóła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot na Prezydenta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie szalenie się podoba, że artykuł o POśle jest w dziale Rozrywka. Nareszcie ktoś zrozumiał, że takiego indywiduum nie da się traktować na POważnie. A, że POdobnie jak Doda ma wysokie mniemanie o sobie... I tylko on sam o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty pisiory napisał:
Pozdrowienia dla Janusza Palikota. Precz z oszolomami sprzed kosciolow
Ile ci zapłacił ,żebyś głosił takie durne teorie ???? Jeszcze sam , albo ktoś z twoich bliskich pójdzie na klęczkach do tego kościoła.... Dzisiaj jesteś w gębie mocny, ale nie wiadomo , co cię spotkać może jutro, więc zanim coś napiszesz , to się dobrze nad tym zastanów. Wzorce należy brać z ludzi NORMALNYCH, a jak mogliśmy się wielokrotnie przekonać, twój idol nie ma niestety z nimi NIC WSPÓLNEGO. I kto tu jest OSZOŁOMEM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
Jak to swój do swego ciągnie..... Nawet oszołom ma swoich popleczników... Dziwić się ,że mamy , to co mamy ???? Palikot, jakby miał chociaż odrobinę honoru i ambicji już dawno zrezygnowałby z pełnionej funkcji posła Lubelszczyzny , bo to ogromna ujma dla naszego miasta. Mądry człowiek tak by postąpił , ale ten..... prostak tego nie pojmuje. Cyt,, Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być " - prawda Palikot i spóła ?
facet takich właśnie jak Palikot trzeba a nie glutów ciągnących się po korytarzach sejmowych za pieniedzmi , on forse ma i robi to nie dla pieniedzy , fersztejen facet , czy jeszcze wyłożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Z KTÓREJ TO GNOJÓWKI WYPŁYNEŁO SIĘ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Palikot na Prezydenta !!!
Najlepsze pojęcie nieskończoności daje ludzka głupota. Jesteś tego najlepszym przykładem i Twój kandydat na prezydenta ( liczysz ,że będzie rozdawał za darmo alkohol, albo sztuczne penisy, a może liczysz na kasę, bo ponoć ma jej sporo, tylko ciekawe na czym się jej dorobił ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysl niebanalna koniecznie jest PO potrzebna, aby nie pewne poglady nie dominowaly, bo niestety moze byc kiepsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
facet takich właśnie jak Palikot trzeba a nie glutów ciągnących się po korytarzach sejmowych za pieniedzmi , on forse ma i robi to nie dla pieniedzy , fersztejen facet , czy jeszcze wyłożyć
Tu bym z tobą polemizował. Pamiętaj ,że apetyt rośnie w miarę jedzenia- ma , to chce mieć jeszcze więcej. Poza tym , nie mów ,że dorobił się tej forsy w uczciwy sposób , bo jakoś jest to mało przekonywujące. Jak coś więcej wiesz na ten temat , to podziel się z forumowiczami. Jeszcze jedno , nie licz , że jak będziesz go popierał , to się z tobą tą forsą podzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie szalenie się podoba, że artykuł o POśle jest w dziale Rozrywka. Nareszcie ktoś zrozumiał, że takiego indywiduum nie da się traktować na POważnie. A, że POdobnie jak Doda ma wysokie mniemanie o sobie... I tylko on sam o sobie.
Mnie też ta Rozrywka się podoba. A że temat nieciekawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim jak ty nie podtarłbym sobie nawet dupy, a paligłupem nie podtarłbym dupy mojego zdechłego psa.
Ja popieram napisał:
Panie Pośle, czas wracać. Pisowskie gnidy podnoszą łeb. Do walki, przyjaciele ! PS. A ataki na prezydenta Kaczyńskiego nie były haniebne - były słuszne, bo to był beznadziejny prezydent. Małostkowy, kłótliwy, szukający zwady, bez wizji rozwoju Polski, bez misji (co niektórzy chcą Mu przypisać), do bólu upolityczniony, ... , długo można byłoby pisać, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Milczenie paligłupa na POlecenie Wodza jest li potwierdzeniem hiPOkryzji i Tuska i wszystkich przydupasów typu "Grzecho" Schetyna, "Zbycho" Chebowski, którzy po haniebnych atakach palikota na Prezydenta Kaczyńskiego, przed kamerami z szelmowskim uśmiechem mówili, że palikot już taki jest i nie ma na niego wpływu. Dzisiaj widzimy, że palikot jest karnym i POsłusznym członkiem tuskowej partii, że słucha POleceń wodza i realizuje scenariusz rozpisany przez biuro propagandy PO. Zatem ataki były dobrze zaplanowane i odpowiada za nie wierchuszka czyli Tusk, Komorowski et consortes
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się, zacinasz? Nie jąkałeś się wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie szalenie się podoba, że artykuł o POśle jest w dziale Rozrywka. Nareszcie ktoś zrozumiał, że takiego indywiduum nie da się traktować na POważnie. A, że POdobnie jak Doda ma wysokie mniemanie o sobie... I tylko on sam o sobie.
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się, zacinasz? Nie jąkałeś się wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisior napisał:
Takim jak ty nie podtarłbym sobie nawet dupy, a paligłupem nie podtarłbym dupy mojego zdechłego psa.
Jak możesz podcierać psu dupę, jak już zdechł? Pisior! Tobie się coś w łebku pop...o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się, zacinasz? Nie jąkałeś się wcześniej.
A wiesz jakoś mi tak zostało. Palikot sepleni, Tusk też jakoś jakby, Gronkiewicz Waltz - mam wrażenie, że wszyscy spotkali się u logopedy. Może to właściwy pień PO tylko co to za sukinsyn logopeda? Co prawda za twórcę PO podawał się Gromosław Czępiński szef UOP ale chyba mu nie wierzę. Bo kto to wierzy agentowi. A jeśli nawet prawda to już wolę hipotezę tajemniczego logopedy. Ale kto tam wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście miało być Czempiński, sorry za błąd co do nazwiska ale to chyba dobrze że nie pammiętam nazwisk agentów. A TW "Filozof" to Życiński czy Życimski? Bo też nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
A ty co tak PO, PO, PO? Jąkasz się, zacinasz? Nie jąkałeś się wcześniej.
A ta mi PO grypie zostało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot leczy się z syfilisu, którego się nabawił na Mazurach. To wiadomość pewna (pochodzi od puławskiego posła Włodzimierza K., wprawdzie powiedziana przy wódce ale wtedy wszyscy są najbardziej szczerzy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi się POdoba to PISanie na Abramowicką sie nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Palikot na Prezydenta !!!
A doda na jego du .e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...